Sukces naszego ucznia PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

fizio

Sukces naszego ucznia!


Uczeń klasy IIIb naszego gimnazjum Marcin Wolski został laureatem wojewódzkiego kuratoryjnego konkursu przedmiotowego z fizyki. W finale konkursu otrzymał maksymalną liczbę punktów i zajął pierwsze miejsce ex aequo z trzema innymi uczestnikami. Udowodnił, że zdolności plus systematyczna praca to droga do sukcesu. Dzięki takiemu wynikowi Marcin zostanie zwolniony z części egzaminu gimnazjalnego i otrzyma z fizyki ocenę celującą na koniec roku. Gratulujemy !
Monika Kubina

 
Konkurs strażacki 2016 PDF Drukuj Email

XXXIX Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

pod hasłem „Młodzież Zapobiega Pożarom”


Już kolejny raz uczniowie Zespołu Szkół im. ks. Antoniego Kwiatkowskiego wzięli udział w Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Gminny etap konkursu odbył się
2 marca 2016r. o godzinie 9:00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Bychawie. Do rywalizacji przystąpili uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z gminy Bychawa – startując w odpowiednich kategoriach wiekowych. Naszą szkołę reprezentowali:
Uczniowie gimnazjum:
Marlena Jamróz   kl. II „b”
Aleksandra Żak   kl. II „b”
Angelika Wielgus   kl.II „b”
Agnieszka Węglińska  kl. III „a”
Rafał Rozwalka   KL. III „a”
Uczniowie liceum:
Anna Stanicka  kl. I „c”
Emilia Popławska  kl. II „c”
Robert Krawczyk  kl. II „ab”
Damian Głowala  kl. III „d”
Z dumą informujemy, że zwycięzcami etapu gminnego Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej zostali:
w kategorii gimnazjum -    Angelika Wielgus – I miejsce
w kategorii szkół ponadgimnazjalnych - Anna Stanicka – I miejsce Emilia Popławskal – III miejsce
Zwycięzcom GRATULUJEMY  i życzymy powodzenia w etapie powiatowym, który już niebawem w Lublinie.
Opiekę nad uczniami sprawował p. Jakub Dyś.
Zmieniony: poniedziałek, 07 marca 2016 22:50
 
Turniej halowej piłki nożnej
poniedziałek, 07 marca 2016 22:50

TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR DYREKTORA ZESPOŁU SZKÓŁ im. Ks. ANTONIEGO KWIATKOWSKIEGO

dsc_9221

Tradycyjnie okres ferii zimowych w naszej szkole to czas rywalizacji sportowej. Dzieci ze szkół podstawowych i młodzież gimnazjalna  rywalizują w turnieju halowej piłki nożnej o puchar Dyrektora Szkoły.  W tym roku do rozgrywek  zgłosiła się rekordowa liczba drużyn – 9 reprezentacji szkół podstawowych i 12  reprezentacji z  gimnazjum. W pierwszym dniu turnieju 25.02.2016 rywalizowali uczniowie szkół podstawowych. Wszystkie mecze przebiegały w sportowej atmosferze i stały na wysokim poziomie. O przestrzeganie zasad „Fair Play” dbał były absolwent naszej szkoły sędzia piłkarski p. Damian Dutkiewicz za co serdecznie mu dziękujemy.

Drużyny zostały podzielone na dwie grupy z których awans wywalczyły dwa najlepsze zespoły, następnie rozgrywane były mecze półfinałowe oraz mecz o III miejsce i finał.

Piątek 26.02.2016 to dzień rywalizacji drużyn gimnazjum. W celu wyłonienia najlepszego zespołu zostało rozegranych 34 mecze. Podobnie jak dzień wcześniej rozgrywki prowadzone były w dwóch 6 zespołowych grupach z których awans do gier półfinałowych wywalczyły dwa najlepsze zespoły. Rywalizacja była bardzo zacięta, świadczą o tym wyniki szczególnie w grupie B gdzie cztery drużyn do ostatniego meczu zaciekle walczyły o awans do dalszych gier, a trzy z nich uzyskały taką samą liczbę punktów na zakończenie gier grupowych.

WYNIKI RYWALIZACJI

szkoly_podstawowe.pdf

szkoly_gimnazjalne.pdf

 
Młodzi o miłości PDF Drukuj Email

Młodzi o miłości


W dniu 10.02.2016 został rozstrzygnięty Poetycki Konkurs Walentynkowy zorganizowany przez nauczycielki języka polskiegoi: Martę Kloc-Kusy oraz Magdalenę Stacharską-Szwałek. Wzięło w nim udział 23 uczniów, reprezentujących naszą szkołę, Zespół Szkół Technicznych w Bełżycach, Technikum Samochodowe w Piotrowicach, gimnazjum w Mętowie i Wilkołazie. Zadaniem  konkursowym było napisanie w języku polskim utworu poetyckiego o tematyce miłosnej. Jury pod kierownictwem pani Haliny Wydrych wyłoniło  dwóch zwycięzców w kategorii liceum i gimnazjum oraz wyróżniło sześć wierszy. Wszyscy uczestnicy reprezentowali bardzo wysoki poziom i udowodnili, że młodzi ludzie są wrażliwi na poezję. Nastoletni twórcy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy i wyróżnieni nagrody książkowe. Wszystkim biorącym udział w konkursie dziękujemy oraz gratulujemy odwagi i talentu! 

 
Promocja szkoły PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 08 lutego 2016 11:48

Zapraszamy do obejrzenia

 

 

Zmieniony: poniedziałek, 08 lutego 2016 16:56
 
Zaproszenie
piątek, 12 lutego 2016 11:55

Projekt Źródło w szkole

rekolekcje35

W dniu 11.02.2016r. w szkole gościliśmy ekipę ewangelizacyjną z Projektu Źródło. Ks. Michał Zybała oraz dwoje młodych ludzi dzieląc się swoją wiarą oraz świadectwem życia chcieli nakłonić młodych słuchaczy do zadania sobie pytania: co jest sensem mojego życia? Spotkanie było również zaproszeniem na rekolekcje ewangelizacyjne, które odbywają się obecnie w naszym dekanacie.

Zdjęcia w galerii. Zapraszamy!

 
Wycieczka
czwartek, 11 lutego 2016 17:07

Lodowisko i kino

icemania27

W dniu 2 lutego 2016 r. odbył się wyjazd do Lublina na lodowisko „Icemania” oraz do kina. W wycieczce brali udział uczniowie klasy III a i III B Gimnazjum. Na lodowisko mieliśmy możliwość doskonalenia indywidualnych umiejętności jazdy na łyżwach a także pokonywania własnych słabości i leków, co w niektórych momentach mogło wyglądać śmiesznie. Większość z uczestników wyjazdu przekonała się, że jazda na łyżwach jest trudną technicznie dyscypliną sportową, która wymaga dużego nakładu pracy. Po wyjściu z lodowiska zmęczeni udaliśmy się do kina na film pt. „Przebudzenia Mocy”, będący VII częścią serii Gwiezdnych wojen.

Anna Pastucha, klasa III A Gimnazjum

Zdjęcia w galerii. Zapraszamy!

 
Wyjazd na narty
czwartek, 11 lutego 2016 17:47

Wyjazd na narty

narty3

29 stycznia 2016r. uczniowie klasy II „a” gimnazjum, pod opieką naszego nowego wychowawcy- p. Daniela Cymermana oraz nauczycieli wychowania fizycznego - p. Izabeli Relugi-Jarzyny, p. Jakuba Dysia i p. Konrada Maciejczyka, wybrali się do  Batorza, aby spróbować swoich sił na stoku narciarskim. Dla wielu z nas początki nie były łatwe, lecz opiekunowie dzielnie nas wspierali i zapoznawali od podstaw z tajnikami narciarskiej przygody. Jak wiadomo trening czyni mistrza, toteż wytrwali uczestnicy wycieczki po kilku ćwiczeniach radzili sobie już znakomicie. Niestety, nie wszyscy mieliśmy na tyle silną wolę, by wytrwać do końca, lecz nadrobiliśmy straty podczas kolejnej atrakcji- wspólnego ogniska. Po wysiłku fizycznym z apetytem zjedliśmy ciepły posiłek w postaci pieczonych kiełbasek i gorącej herbatki. Wyjazd uważamy za bardzo udany. Serdecznie dziękujemy naszym instruktorom narciarstwa, czyli nauczycielom wychowania fizycznego. J

Uczniowie klasy II A Gim

 
Współpraca z UMCS
poniedziałek, 01 lutego 2016 14:44

Współpraca z UMCS

umcs

W ramach współpracy z uczelnią patronacką – Uniwersytetem Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie, uczniowie wzięli udział w cyklu zajęć  zorganizowanych na terenie naszej szkoły.

14 grudnia 2015 odbyły się wykłady prowadzone przez Panią mgr Lidię Jarską z Instytutu Informatologii UMCS,

 
Spotkanie z rodzicami
sobota, 23 stycznia 2016 09:14

Spotkanie z rodzicami

wywiadowka

Dyrekcja Zespołu Szkół im ks. Antoniego Kwiatkowskiego

zaprasza


rodziców i opiekunów na spotkanie z wychowawcami

i nauczycielami poszczególnych przedmiotów


w dniu 26 stycznia 2016 roku (wtorek) o godzinie 16.00.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
matura2015

dzień bezpiecznego internetu

dbiobrazek

Kalendarz

<<  Sie 2016  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Poniedziałek, 29 Sierpnia 2016
Imieniny : Sabina, Beata, Jan
sauna

Akcje

bookcrossing
klubhdk
logo_instaling