UWAGA UCZNIOWIE

Dnia 7 grudnia 2018r. w hali sportowej odbędzie się Mikołajkowy Turniej Siatkarski pod hasłem:

,, GRAMY- NIE ZAŻYWAMY!”.

Chętne drużyny proszone są o zgłaszanie uczestnictwa nauczycielom wychowania fizycznego.

 

 

Serdecznie zapraszają:

nauczyciele wychowania fizycznego, pedagog szkolny.