
UWAGA UCZNIOWIE
Dnia 7 grudnia 2018r. w hali sportowej odbędzie się Mikołajkowy Turniej Siatkarski pod hasłem:
,, GRAMY- NIE ZAŻYWAMY!”.
Chętne drużyny proszone są o zgłaszanie uczestnictwa nauczycielom wychowania fizycznego.
Serdecznie zapraszają:
nauczyciele wychowania fizycznego, pedagog szkolny.






