Kilkunastoosobowa grupa wychowanków Internatu Zespołu Szkół pod opieką p. kierownik Iwony Małek oraz wychowawcy p. Leszka Asyngiera wybrała się na wycieczkę do stolicy w celu wzięcia udziału w teatralnym show z najwyższej półki, wystawianego w jednej z instytucji kultury i sztuki scenicznej...    

     Wyszukana choreografia i kostiumy, piękne i harmoniczne wokale (w wersji polskojęzycznej) oraz bogata aranżacja repertuaru grupy muzycznej Queen, wykonywanego przez instrumentalistów na żywo, to wybuchowa mieszanka, która całościowo stworzyła spektakularne wydarzenie zapierające dech. A w tym wszystkim publiczność aż po brzegi sali, co rusz porywana kolejnymi przebojami angielskiej grupy z rockowym pazurem, dynamicznymi efektami wizualnymi, czy też doprowadzana do wzruszeń, śmiechu, łez przewrotnymi losami bohaterów…, chwilami – tkliwymi melodiami.

     Czy było warto? Oto wybrane opinie i recenzje naszych uczniów:

*Musical bardzo inspirujący. Połączenie gry światła, scenografii, wysokiego poziomu muzyki i adekwatnej do teraźniejszości fabuły wciąga widza od samego początku, aż do ostatniej nuty. Zdecydowanie godne polecenia i doświadczenia wydarzenie.

                                                                                                           -Julia*

*„We Will Rock You” wywarło na mnie duże wrażenie, jestem bardzo zachwycony tym występem. Nie mogę opisać tego słowami, aby wyrazić i oddać te emocje, które poczułem, więc rekomenduję wszystkim obejrzenie tego na żywo.                                                                                                                          

                                                              -Illia*

*Świetnie się bawiłyśmy, było wyjątkowo i bardzo podobał się nam musical, jako forma artystyczna – to ciekawe i niezapomniane wrażenia. Cieszymy się, że mogłyśmy brać w tym udział i dziękujemy za emocje, które mogłyśmy wspólnie przeżyć.

                                                                          -Oleksandra, Marharyta, Daryna*

    …a to tylko przedsmak wrażeń estetyczno-kulturalnych, których doświadczyliśmy podczas wyjazdu do Warszawy w dniu 05.03 do Teatru Muzycznego „Roma” na musical „We Will Rock You”. Wszystkim, którzy kochają teatr, taniec i dobrą muzykę śpiewająco polecamy!

Wychowawca