Aktualności
- Szczegóły
- Kategoria: Aktualności
- Odsłon: 324

Wiedza + Internet = Bezpieczeństwo! Zwycięzcy szkolnego konkursu DBI 2026”
W naszej szkole odbył się cykliczny konkurs organizowany w ramach Dnia Bezpiecznego Internetu 2026 (DBI 2026). Wzięło w nim udział 54 uczniów z klas I–IV LO. Rywalizacja była bardzo wyrównana, a poziom wiedzy uczestników – imponujący.
Laureaci konkursu:
-
I miejsce: Dawid Klecha, kl. I e LO
-
II miejsce: Aleksandra Polska, kl. II ab LO
-
III miejsce: Natalia Osadczuk, kl. III ef LO
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom! Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza z zakresu bezpieczeństwa w internecie będzie wykorzystywana na co dzień, zarówno w szkole, jak i w życiu prywatnym.
Pedagog szkolny







