ul. Marsz. J. Piłsudskiego 81,
23-100 Bychawa

81 566 00 19
liceum@kwiateklo.pl

Jubileusz 100-lecia szkoły

The teachers

Jubileusz 100-lecia szkoły

Kopciuszek

Jubileusz szkoły

Walc w wykonaniu Oliwii i Piotra

Rekrutacja 2024/2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą:

Liceum Ogólnokształcące - Klasa turystyczno-sportowa - Klasa sportowa (pływanie) Technikum - Technik rachunkowości

więcej informacji
Odsłony: 14305

 

Nazwisko i imię 

termin 

Sala/pomieszczenie 

1 

Asyngier Leszek 

Wtorek  9.10-9.40, 14.30-15.00 

Pokój wychowawców internatu 

2 

Ciechońska Marta 

Czwartek  8.00 - 9.00 

Biblioteka 

3 

Cymerman Daniel 

Śr. 9.55-10.55 

Pokój nauczycielski 

4 

Dudek Justyna 

Pn  8.05-9.05 

Pokój nr 16 

5 

Dyś Jakub 

Czwartek 10.30 - 11.30 

Pokój nauczycieli wychowania fizycznego nr 32 

6 

Dudek Paweł 

Piątek 7.55-8.55 

Pokój nr 7 

7 

Hawrylinka Tadeusz 

Czwartek 12.30-13.30 

Pokój nr.2[2 i  4 czwartek w każdym miesiącu] 

8 

Kloc Kusy Marta 

Wtorek 12:30- 13:30 

Pokój nauczycielski 

9 

Kozioł Zenon 

Poniedziałek 15-16 

Sala nr 10 

10 

Krzysiak Beata 

Poniedziałek 9:05 – 10:05 

Pokój nauczycielski 

11 

Krzysztoń Marek 

Wtorek 8:20-9:00 

Poniedziałek   10: 55- 11 :15 

Pokój nauczycielski 

12 

Kukuryk Agnieszka 

Czwartek 12.50 - 13.50 

Pokój nr 15 

13 

Kusy Jerzy 

Środa 12.50 - 13.50 

Pokój nauczycielski 

14 

Maciejczyk Konrad 

Środa 7.15 - 8,15 

Pokój nauczycieli w-f nr 32 

15 

Małek Iwona 

Wtorek 14.25-15.25 

Pokój nr 15 

16 

Michalewski Piotr 

Poniedziałek  11.25 - 11.40           12.50 - 13.35 

 

Pokój nauczycielski 

17 

Pawłowski Jarosław 

Poniedziałek 8.20- 9.20 

Pokój  nauczycieli w-f  nr -32 

18 

Reluga Jarzyna Izabela 

Środa 7:20-8:20 

Pokój nr 28 

19 

Rudkowski Tomasz 

Piątek 9.45-10.45 

Pokój nauczycielski 

20 

Ruszniak Przemysław 

Piątek 9.45-10.45 

Pokój nauczycielski 

21 

Sionkowska Anna 

Środa 9:10-9:40 

Piątek 11:00-11:30 

Pokój nauczycielski / Sala nr 21 

22 

Stacharska  Szwałek Magdalena 

Wtorek 13.35-14.35 

Pokój nauczycielski 

23 

Stojek Monika 

Wtorek 12.30- 13.30 

Pokój nauczycielski 

24 

Szuster Paweł 

Czwartek 12.30-13.00 

Pokój nauczycielski 

25 

Szwałek Marta 

Sroda 7.30-8.30 

Sala 18/ pokój nauczycielski 

26 

Ścierzyńska Joanna 

Czwartek 15:15 – 16:15 

Pokój nauczycielski lub sala 20 

27 

Tworek Wioleta 

Wtorek 10.50-11.50 

Pokój nauczycielski 

28 

Zuń Monika 

15.40- 16.40 środa 

Pokój pedagoga specjalnego 

29 

Wilk Małgorzata 

Wtorek 11.30-12.30 

Pokój nauczycieli wychowania fizycznego 

30 

Michał Skit 

Wt. 10:00-10:30 

Pokój nauczycielski 

 
 
 
Kategoria: