Sukces naszych tenisistów

Dużym sukcesem naszych tenisistów stołowych zakończyły się Mistrzostwa Województwa LZS szkół rolniczych i średnich rozegranych 20.11. 2018 r. w Piotrowicach. W rywalizacji dziewcząt  w finale spotkały się dwie nasze uczennice Magda Zdeb i Anna Zając. Lepsza okazała się Magda która zdobyła złoto , srebro przypadło Ani a w meczu o brąz Wiktoria Mazurek minimalnie przegrała z reprezentantką Dęblina i zajęła ostatecznie czwarte miejsce. We grze deblowej nasze dziewczyny okazały się bezkonkurencyjne wygrywając w finale z ZS w Piotrowicach za co otrzymały kolejne złote medale. Po zsumowaniu punktacji  w tych dwóch konkurencjach okazało się ,że z olbrzymią przewagą zdobyły okazały puchar za pierwsze miejsce i kolejne złote medale.

W kategorii chłopców mimo dzielnej postawy w konkurencji indywidualnej podium było poza zasięgiem ale już w grze deblowej Patryk Studziński i Bartek Michalczyk wywalczyli srebrne medale. Ogłoszeniu wyników w kategorii szkół towarzyszyły wielkie emocje. Okazało się ,że suma punktów w grze indywidualnej i deblowej pozwoliła naszym chłopakom odebrać puchar za  drugie miejsce a na szyjach Patryka Bartka i Dominika Milanowskiego zawisły srebrne medale. Obwieszeni medalami i z pięknymi pucharami zmęczeni ale szczęśliwi wróciliśmy do Bychawy.  GRATULACJE