ul. Marsz. J. Piłsudskiego 81,
23-100 Bychawa

81 566 00 19
liceum@kwiateklo.pl

Rekrutacja 2022/2023

Od roku 2022/23 proponujemy nowe kierunki kształcenia:

Liceum Ogólnokształcące - Klasa ekonomiczna - Klasa turystyczno-sportowa Technikum - Technik rachunkowości

więcej informacji
Kategoria:

Skład Rady Rodziców:

1. Sławomir Pelak- przewodniczący

2. Małgorzata Osadczuk- z-ca przewodniczącego

3. Aldona Wierzchowska- sekretarz

4. Elżbieta Smagłowska- skarbnik

Członkowie: Agnieszka Malinowska, Anna Małek, Anna Podgórniak, Małgorzata Gębała, Jarosław Jakubowski, Ewa Surma, Barbara Przybylska

 

Roczna składka na Radę Rodziców wynosi- 100 zł

 

Składkę można wpłacać w sekretariacie szkoły lub na konto:23868500010000079420000010

 

 

 

Kategoria:

Lp.

Data

Dzień tygodnia

1

02.09.2022

piątek

2

31.10.2022

poniedziałek

3

02.11.2022

środa

4

02.05.2023

wtorek

5

04.05.2023

czwartek

6

05.05.2023

piątek

7

08.05.2023

poniedziałek

8

09.06.2023

piątek

Kategoria:

 

Nazwisko i imię

Termin

Sala/pomieszczenie

1

Asyngier Leszek

8:15 – 8:45 czwartek

12:30 – 13:00 wtorek

Pokój

wychowawców internatu

2

Ciechońska Marta

14.00- 15.00 środa

biblioteka

3

Cymerman Daniel

Pon 12.20 -12.40

Pt 8.00 - 8.20

Pt 10.50 - 11.10

23/pokój nauczycielski

4

Dudek Justyna

7.15-8.15 poniedziałek

12

5

Dyś Jakub

11.45-12.30 wtorek
13.35-14.00 wtorek

Pokój nauczycieli wychowania fizycznego.

6

Gąbka Magdalena

13.30-14.30 czwartek (co 2 tyg)

2

7

Hawrylinka Tadeusz

11:45-12:30 drugi czwartek miesiąca

Pokój nauczycielski

8

Kloc Kusy Marta

13.30- 14.30 piątek

6

9

Kozioł Zenon

11.45-12.15 czwartek

10

10

Krzysiak Beata

12:30 – 13:30 środa

pokój nauczycielski

11

Krzysztoń Marek

14:30-15:00 wtorek

14:30-15:00 środa

11

11

12

Kukuryk Agnieszka

11.45-12.45 środa

15 / pokój wicedyrektora

13

Kusy Jerzy

12.30- 13.30 wtorek

3

14

Kwiatek Leszek

 

 

15

Lipiec Joanna

nie dotyczy

nie dotyczy

16

Maciejczyk Konrad

09.05 - 10.05 czwartek

Pokój nauczycieli wychowania fizycznego.

17

Małek Iwona

13.45-14.45 poniedziałek

24

18

Michalewski Piotr

13.30 - 14.30 czwartek

1

19

Margerita Zalewska- Maczka

 

 

20

Orszulska Justyna

 

 

21

Pawłowski Jarosław

12.00-13.00 środa

Pokój nauczycieli wychowania fizycznego.

22

Reluga Jarzyna Izabela

9.10-10.10 poniedziałek

28

23

Ruszniak Przemysław

 

 

24

Sionkowska Anna

12.50-13.50 piątek

Pokój nauczycielski / 21

25

Stacharska  Szwałek Magdalena

12.45-13.45 czwartek

 

 

26

Stojek Monika

9.00-10.00 wtorek

Pokój nauczycielski

27

Szuster Paweł

11.00-11.30 czwartek

Pokój nauczycielski

 

28

Szwałek Marta

13.30-14.30 środa

18/ pokój nauczycielski

29

Ścierzyńska Joanna

 7.00-7.30 wtorek

  07.00 – 07.30 środa

Pokój nauczycielski

30

Tworek Wioleta

Czwartek 7.00-7.30,

Poniedziałek 8.30-9.00

Pokój nauczycielski

31

Woch Grażyna

 10.45 - 11.45 wtorek

Pokój nauczycielski 

31

Wilk Małgorzata

11.45-12.45 piątek

Pokój nauczycieli wychowania fizycznego

32

Michał Skit

12.30- 13.00 wtorek

Pokój nauczycielski