ul. Marsz. J. Piłsudskiego 81,
23-100 Bychawa

81 566 00 19
liceum@kwiateklo.pl

Rekrutacja 2022/2023

Od roku 2022/23 proponujemy nowe kierunki kształcenia:

Liceum Ogólnokształcące - Klasa ekonomiczna - Klasa turystyczno-sportowa Technikum - Technik rachunkowości

więcej informacji
Kategoria:

Dn. 25.09 w Internacie ZS, zgodnie z ogólnymi założeniami demokracji, odbyły się wybory do internackiego samorządu na rok szkolny 2022/2023. Na liście znalazło się 4 zgłoszonych kandydatów. Każdy z wychowanków uprawnionych do głosowania mógł oddać 1 głos na swojego faworyta. Pod czujnym okiem wychowawcy wybory przebiegły bez żadnych zakłóceń, z niemalże 100% frekwencją wśród głosujących. Komisja (złożona z przedstawiciela młodzieżowego elektoratu oraz wychowawcy) po opróżnieniu specjalnie przygotowanej na tę okoliczność urny wyborczej, rzetelnie przeliczyła głosy i wywiesiła listy z oficjalnymi wynikami. Tegoroczny skład samorządu wraz z przypisaną funkcją prezentuje się następująco:

 

Yulia Pashkevych – Przewodnicząca

Wiktoria Krzysztoń – Wiceprzewodnicząca

Anna Palii – Skarbnik

Danyl Honoratskyi – Sekcja medialno - techniczna

 

Wszystkim zaangażowanym w "Wybory 2022" gratulujemy wysokiej kultury i postawy obywatelskiej, a Wybranym życzymy owocnej pracy na rzecz całej internackiej społeczności!

 

- Wychowawca

Kategoria:

Dnia 16.05.2022 w Internacie Zespołu Szkół odbył się Wiosenny Turniej Szachowy zorganizowany specjalnie dla wychowanków. Po blisko 2-godzinnych rozgrywkach wyraźnie zarysowało się prowadzenie Aliekseia Baranova, który ostatecznie został „arcymistrzem” wśród uczestników szachowych potyczek. Mając na uwadze zainteresowanie, organizator planuje w kolejnym roku szkolnym II edycję turnieju, który oprócz ćwiczeń intelektu i doskonalenia analitycznego myślenia, będzie okazją do rewanżu.

Wychowawca

Czytaj więcej: Wiosenny turniej szachowy
Kategoria:

Być kobietą, być kobietą... nie zawsze jest łatwo. 8 marca jedna przyjemnie jest nią być. W Międzynarodowym Dniu Kobiet, w internacie Kwiatka, na twarzach dziewcząt i wychowawczyń zagościł uśmiech. Stało się tak za sprawą kwiatów i słodkiego upominku, którymi chłopcy obdarowali swoje koleżanki i wychowawczynie. I choć za oknem zima, to w naszym internacie poczuliśmy nadchodzącą wiosnę. W końcu Pani Wiosna to też kobieta. 

Kategoria:

14 grudnia 2021 roku w internacie naszej szkoły przeżywaliśmy Wigilię. W bożonarodzeniowy nastrój wprowadziło nas wzruszające przedstawienie pod tytułem: "A do Betlejem jest tak daleko", przygotowane przez wychowanków internatu. Po jego zakończeniu młodzież wraz z wychowawcami oraz dyrekcją szkoły wspólnie zasiadła do uroczystej kolacji. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.