ul. Marsz. J. Piłsudskiego 81,
23-100 Bychawa

81 566 00 19
liceum@kwiateklo.pl

Kategoria:

 

4 lutego na całej kuli ziemskiej, obchodzić będziemy światowy dzień walki z rakiem. Już dzisiejszego dnia rozpoczynamy cykl porad dotyczących profilaktyki chorób nowotworowych. Nasz cykl rozpoczynają bezcenne informacje dotyczące raka piersi.

Czy wiesz, że rak piersi nie zna metryki? Najlepszą bronią w walce z rakiem piersi, w każdym okresie życia kobiety jest profilaktyka i wczesne wykrywanie zmian. Dlatego droga mamo, uczennico, nauczycielko! Poświęć chwilę swojego czasu i zapoznaj się z materiałem profilaktycznym, który w ramach umieszczony jest w zakładce pedagoga szkolnego.

Pedagog szkolny

Kategoria:

 

,,Bez Chemii Na Drodze", to apel kierowany do wszystkich użytkowników dróg, a w szczególności, kierowców, rowerzystów, pasażerów oraz rodziców młodych ludzi, którzy w bliższej lub dalszej przyszłości zostaną kierowcami. Kampania ma na celu upowszechnianie informacji na temat ryzyka i zagrożeń związanych z zażywaniem substancji psychoaktywnych wśród uczestników ruchu drogowego. Podejmując decyzję kierowania samochodem lub innym pojazdem, pod wpływem alkoholu lub narkotyków, nie tylko ryzykujemy własnym życiem, ale również zdrowiem i życiem innych ludzi. Pamiętajcie, że zasad bezpieczeństwa i rozważności uczycie się przez całe życie. Zachęcam Was do zapoznania się z materiałem, który wpłynie pozytywnie na kształtowanie Waszej świadomości, odpowiedzialności i postaw w stosunku do narkotyków i alkoholu. Materiał znajdziecie w zakładce pedagoga.

Pedagog szkolny, Izabela Reluga- Jarzyna

Kategoria:

 

NASZA SZKOŁA DOŁĄCZA DO AKCJI#STOPFEJKFRIEND

 

Chcesz dowiedzieć się jak rozpoznać ,,fejkowego przyjaciela"?

Wiesz o czym ,,fejk" Ci nie powie i czego nie pokaże?

Chcesz dowiedzieć się jak ,,fejk friend" wpływa na kontakty z przyjaciółmi i niszczy je?

Otwórz zakładkę pedagoga szkolnego i zapoznaj się z informacjami, które pomogą uniknąć ci spotkania z ,,fejkowym przyjacielem".

Pedagog szkolny, Izabela Reluga- Jarzyna.

Kategoria:

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, naszym uczniom, ich rodzicom, Pracownikom i Przyjaciołom szkoły,

życzymy chwil wypełnionych radością i miłością niosących spokój i odpoczynek, by w życiu zawsze panowała ta niepowtarzalna świąteczna atmosfera.

Wielu budujących myśli, zdrowia i energii potrzebnej do osiągnięcia zamierzonych celów oraz wspaniałego Nowego Roku 2021

życzy  dyrekcja Zespołu Szkół im. ks. A. Kwiatkowskiego w Bychawie