V Edycja Konkursu Poezji i Prozy Jana Pawła II

 

Dnia 9 kwietnia 2010 r. odbyła się w naszej szkole V Edycja Konkursu Poezji i Prozy Jana Pawła II.
Konkurs ten cieszy się dużą popularnością wśród młodzieży, co świadczy o tym, że Ojciec Święty słusznie pokładał największe nadzieje właśnie w młodych ludziach. W naszych sercach jest On ciągle żywy.
Specjalnie na tą okoliczność uczniowie z naszej szkoły przygotowali montaż słowno-muzyczny oraz prezentację multimedialną poświęcone Janowi Pawłowi II. W konkursie wzięło udział 10 osób z ZS im. ks. A. Kwiatkowskiego w Bychawie, Zespołu Szkół w Wilkołazie i Zespołu Szkół Technicznych w Bełżycach. Uczestnicy oceniani byli za recytację wiersza oraz fragmentu prozy autorstwa Jana Pawła II. Biorąc pod uwagę dobór tekstów, umiejętności interpretacyjne, kulturę języka i ogólne wrażenie artystyczne jury nagrodziło następujące osoby:
I miejsce – Aleksandra Jargiełło (ZS w Bychawie)
II miejsce – Agnieszka Zimna (ZS w Wilkołazie)
III miejsce – Ewelina Adamczyk (ZS w Bychawie).
Wszyscy uczestnicy byli doskonale przygotowani za co zostali obdarowani nagrodami książkowymi oraz pamiątkowymi dyplomami.
Gratulujemy i zapraszamy ponownie za rok.